11/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Maja i Damian Szerszeń - para związana z MKS Wieluń, osiągnęła sukces podczas Mistrzostw Polski Masters 2025 w Lublinie. Maja zdobyła srebrny medal z SPR Jelenia Góra Masters, a Damian brąz z KPR Szczypiorno Kalisz. Ich zaangażowanie pokazuje, że miłość do piłki ręcznej trwa niezmiennie, nawet po zakończeniu zawodowej kariery. Wspaniale reprezentowali barwy swoich drużyn i Wielunia na ogólnopolskiej scenie sportowej.