Wróć do artykułu

Zdjęcia Medale dla LKS Victorii Działoszyn na Mistrzostwach Polski Taekwon-Do ITF w Grodzisku Mazowieckim - fotorelacja

06/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie inne dyscypliny Wieluń

Reprezentacja LKS Victorii Działoszyn podczas Mistrzostw Polski Taekwon-Do ITF w Grodzisku Mazowieckim rozpoczęła z sukcesem. Kinga Szymala zdobyła srebro, imponując determinacją i walecznością w walce do 56 kg. Brązowy medal wywalczyła Iga Jens w kategorii do 60 kg, prezentując wysoki poziom sportowy. Lena Paczyńska i Sara Kucharek, choć nie stanęły na podium, zaprezentowały się znakomicie. Jutro swoje walki rozpoczną zawodnicy w kategoriach męskich.

LKS Victoria Taekwon-Do Działoszyn , Marek Kotynia Działoszyn - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości