06/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Reprezentacja LKS Victorii Działoszyn podczas Mistrzostw Polski Taekwon-Do ITF w Grodzisku Mazowieckim rozpoczęła z sukcesem. Kinga Szymala zdobyła srebro, imponując determinacją i walecznością w walce do 56 kg. Brązowy medal wywalczyła Iga Jens w kategorii do 60 kg, prezentując wysoki poziom sportowy. Lena Paczyńska i Sara Kucharek, choć nie stanęły na podium, zaprezentowały się znakomicie. Jutro swoje walki rozpoczną zawodnicy w kategoriach męskich.