09/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Mistrzostwa Strzeleckie w Sulmierzycach to nie tylko zacięta rywalizacja, ale także okazja do integracji środowiska strzeleckiego. Zawody zgromadziły 130 strzelców z siedmiu klubów, rywalizujących w 12 konkurencjach. Gospodarze, klub 10-ka, zdobyli sześć medali, zajmując trzecie miejsce drużynowo. Symboliczne pamiątki dla młodzików i liczne nagrody sprawiły, że zawody cieszyły się dużym uznaniem.
fot.: archiwum Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego "10-ka"
fot.: archiwum Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego "10-ka"
fot.: archiwum Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego "10-ka"
fot.: archiwum Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego "10-ka"
fot.: archiwum Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego "10-ka"