27/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Policjantka z zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patrologii odwiedziła Szkołę Podstawową w Bieniądzicach, by podnieść świadomość uczniów na temat bezpiecznego korzystania z internetu. Zapoznała ich z pojęciami hejtu i cyberprzemocy oraz omówiła konsekwencje prawne dla nieletnich. Udzieliła wskazówek, gdzie szukać pomocy w przypadku hejtu, wspierając rozwój cyfrowych kompetencji młodzieży. Inicjatywa policji ma na celu promowanie świadomego i odpowiedzialnego zachowania w sieci.
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń