Wróć do artykułu

Zdjęcia Oddział ginekologiczno-położniczy w remoncie: Matki mają rodzić w lepszych warunkach - fotorelacja

13/11/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie inwestycje Wieluń

Nowy Oddział Położniczo-Ginekologiczny w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Wieluniu to kluczowa inwestycja dla regionu. Prace o wartości 20,7 mln złotych rozpoczęte zostały po podpisaniu umowy z firmą z Częstochowy. Dzięki nowoczesnemu oddziałowi, matki będą mogły rodzić w bezpiecznych i przyjaznych warunkach, spełniając oczekiwania pacjentek. Realizacja planowana jest do czerwca 2026 roku, a dzięki ciągłemu działaniu oddziałów, hospitalizowani pacjenci nie odczują zakłóceń. Dyrektor Anna Freus podkreśla, że modernizacja placówki to istotny krok w rozwoju szpitala, który ma za zadanie uczynić go bardziej funkcjonalnym i przyjaznym dla mieszkańców regionu. Otwarcie nowego oddziału to kolejny krok w dynamicznym rozwoju szpitala, który będzie korzystny zarówno dla pacjentek, jak i personelu medycznego.

Krzysztof Dziuba, Paweł Rychlik, Anna Freus Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości