05/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Piknik rodzinny ,,Bliżej Siebie w Arboretum w Ostrówku - kolorowe stroje, układy taneczne, koncert zespołu ,,Spontan oraz pokaz umiejętności strażaków z OSP. Uczestnicy, jak Małgorzata Łukasiewicz, cieszyli się wspólnym czasem, doceniając atmosferę w Środowiskowym Domu Samopomocy. To miejsce integracji i wsparcia dla wszystkich.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak