21/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z nietypowego powitania wiosny przy molo w Pajęczańskim Parku Tysiąclecia. Kolorowe postaci, klauni, kowboje, pszczółki, biedronki, lekarze, więźniowie - wszystko w fantastycznej atmosferze pełnej humorku i kreatywności. Nordic walkerzy topią marzannę, dbając jednocześnie o ekologię. Inicjatywa zorganizowana przez stowarzyszenie Osiedlowe Inicjatywy przyciągnęła tłumy i sprawiła, że wszyscy świetnie się bawili.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major