09/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
GLKS Strzelce Wielkie rozpoczął rundę wiosenną z imponującym zwycięstwem 4:1 nad Piastem Rudą. Hat-trick Huberta Wypycha oraz pewna gra sprawiły radość kibicom. Trener podkreślił dobrą grę całego zespołu, a zwłaszcza nowych zawodników. Dużą rolę odegrali także bracia Wypychowie, którzy zdobyli wszystkie bramki. Szeroka kadra okazała się atutem, a debiutujący piłkarze wzmocnili drużynę. Pomimo zwycięstwa, GLKS nadal pozostaje na czwartej pozycji w tabeli, ze stratą do lidera z Radoszewic.