28/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Podstawowych z Powiatu Pajęczańskiego był nie tylko formą rozrywki, lecz także promocją bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Uczestnicy rywalizowali w testach wiedzy i umiejętności jazdy na rowerze. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, której uczniowie będą reprezentować powiat na etapie wojewódzkim. Otrzymali również nagrody oraz puchary.
Fot. KPP Pajęczno
Fot. KPP Pajęczno
Fot. KPP Pajęczno
Fot. KPP Pajęczno