Wróć do artykułu

Zdjęcia ,,Sto spotkań, jedna biblioteka": Setne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu - fotorelacja

16/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie jubileusz Wieluń

Setne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu to wyjątkowe wydarzenie, na które licznie przybyli uczestnicy. Wspomnienia, emocje, pasja do książek - wszystko to było obecne podczas tego jubileuszowego spotkania. Działalność klubu od kwietnia 2013 roku owocuje omówieniem aż stu różnorodnych książek, a wspólne spotkania służą nie tylko popularyzacji czytelnictwa, lecz także budowaniu więzi i pasji do literatury. Spotkanie z autorkami i autorami, słodki poczęstunek oraz gorące dyskusje sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane dla wszystkich obecnych. Czytelnictwo łączy ludzi i ta setna rocznica to doskonały przykład tego, jak książki mogą tworzyć wyjątkową społeczność.

Marlena Włodarczyk, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie , Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości