22/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z akcji zbierania złomu przez strażaków z Rudy. Druhowie przemierzają ulice, odwiedzają posesje i usuwają zbędne żelastwo. Mieszkańcy hojnie wspierają, wrzucając datki do puszki. Firma Metapol użycza samochód, a efektem wspólnych działań jest ponad cztery tony zebranego złomu. Strażacy podziękowali za wsparcie, podkreślając, że zebrane środki pomogą w doposażeniu jednostki. Akcja cieszy się ogromnym uznaniem w społeczności lokalnej.
fot.: OSP Ruda
fot.: OSP Ruda
fot.: OSP Ruda
fot.: OSP Ruda
fot.: OSP Ruda