Wróć do artykułu

Zdjęcia Strażacy i leśnicy wspólnie posadzili 12 tysięcy sosen w ramach kampanii "Lasy na nowe stulecie" - fotorelacja

28/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie ludzie OSP Wieluń

W lesie Kluki odbyła się akcja sadzenia drzew z udziałem strażaków, leśników i samorządu. Brygadier Konrad Ujma i kapitan Kamil Biesi pomagali zasadzać 12 tysięcy sadzonek sosny, promując idee ekologiczne. Wydarzenie włącza się w kampanię Lasy na nowe stulecie, wspierając zrównoważony rozwój polskich lasów i podkreślając rolę strażaków nie tylko jako ratowników, lecz także obrońców środowiska. Dzięki wspólnym wysiłkom, Polska może troszczyć się o swoje lasy, chroniąc dziedzictwo przyrody dla przyszłych pokoleń.

Kamil Rychlewski , Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Pajęczno, Kamil Bieś Pajęczno - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości