28/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W lesie Kluki odbyła się akcja sadzenia drzew z udziałem strażaków, leśników i samorządu. Brygadier Konrad Ujma i kapitan Kamil Biesi pomagali zasadzać 12 tysięcy sadzonek sosny, promując idee ekologiczne. Wydarzenie włącza się w kampanię Lasy na nowe stulecie, wspierając zrównoważony rozwój polskich lasów i podkreślając rolę strażaków nie tylko jako ratowników, lecz także obrońców środowiska. Dzięki wspólnym wysiłkom, Polska może troszczyć się o swoje lasy, chroniąc dziedzictwo przyrody dla przyszłych pokoleń.
fot.: KP PSP w Pajęcznie
fot.: KP PSP w Pajęcznie
fot.: KP PSP w Pajęcznie
fot.: KP PSP w Pajęcznie
fot.: KP PSP w Pajęcznie