22/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć: Sekcja zdjęć z udziału OSP Czernice w turnieju wojewódzkim Strażacy z determinacją walczyli na boisku, reprezentując powiat wieluński. Mimo niepowodzenia, pokazali ducha walki i zaangażowanie. Składna drużyna, w skład której weszli: Tobiasz Grabowski, Maciej Jasiński, Mateusz Kaźmierczak, Piotr Korytek, Michał Kubiak, Kacper Świat i Bartosz Żbik, zdobyła uznanie za postawę i zaangażowanie. Ich udział w turnieju to świadectwo wartościowych misji ochotniczych straży pożarnych.