11/02/2026 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zdjęcie z akcji usuwania przez strażaków oleistej plamy z drogi wojewódzkiej w Ostrołęce (gm. Sulmierzyce, pow. pajęczański) / fot.: OSP KSRG Sulmierzyce
Zdjęcie z akcji usuwania przez strażaków oleistej plamy z drogi wojewódzkiej w Ostrołęce (gm. Sulmierzyce, pow. pajęczański) / fot.: OSP KSRG Sulmierzyce
Zdjęcie z akcji usuwania przez strażaków oleistej plamy z drogi wojewódzkiej w Ostrołęce (gm. Sulmierzyce, pow. pajęczański) / fot.: OSP KSRG Sulmierzyce
Zdjęcie z akcji usuwania przez strażaków oleistej plamy z drogi wojewódzkiej w Ostrołęce (gm. Sulmierzyce, pow. pajęczański) / fot.: OSP KSRG Sulmierzyce
Zdjęcie z akcji usuwania przez strażaków oleistej plamy z drogi wojewódzkiej w Ostrołęce (gm. Sulmierzyce, pow. pajęczański) / fot.: OSP KSRG Sulmierzyce