27/09/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z akcji Jabłko-cytryna - innowacyjnej inicjatywy edukacyjnej promującej bezpieczne poruszanie się po drogach. Uczniowie nagradzają kierowców za przestrzeganie przepisów, a ci, którym zdarzy się popełnić wykroczenie, wypijają sok z cytryny. Zobacz jak policja i Fundacja Bezpieczna Droga z Wielunia dbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego!
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń