03/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Młodzi wspinacze z Wielunia, Hania i Janek, odnieśli sukces podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego. Pomimo trudnych tras i mocnej konkurencji zajęli czwarte miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Obaj trenują w klubie „Zawrat” pod okiem trenera Jacka Krynickiego i doskonale radzą sobie zarówno na ścianie, jak i podczas treningów motorycznych. Ich ambicje i zaangażowanie dają nadzieję na dalsze sukcesy. Kolejna edycja zawodów już w czerwcu - czy Hania i Janek powtórzą swój sukces? Czas pokaże!