04/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Nowy szef wieruszowskiej jednostki policji, mł. insp. Benedykt Andrzejak, przejął obowiązki po insp. Grzegorzu Dzierzkowskim. Andrzejak, doświadczony policjant z bogatym dorobkiem w służbie, urodził się w 1972 r. i ukończył m.in. Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Jego dotychczasowe stanowiska kierownicze to m.in. Zastępca Komendanta i Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Sieradzu oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli.
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów