Groźnie wyglądało zdarzenie drogowe w poniedziałkowy ranek w powiecie sieradzkim. Samochód osobowy wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył w betonową barierę.
W poniedziałek 19 stycznia, o godz. 8:25, służby zostały zaalarmowane o wypadku drogowym w miejscowości Warta (pow. sieradzki). Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Błękitnej Armii. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.
Na miejsce zadysponowano straż pożarną, w tym zastęp z OSP KSRG Warta, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji.
- 56-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego, kierująca BMW, z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w barierki. Nie odniosła żadnych obrażeń – informuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu.
Ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze