Burmistrz Działoszyna doczekał się wnuka. Syn Kingi i Bartłomieja Pawlaków przyszedł na świat 24 czerwca.
Narodziny kolejnego członka rodziny wywołały wiele radości w całej rodzinie Drabów i Pawlaków. Dziadek noworodka, Rafał Drab, dosłownie pęka z dumy i nie potrafi wyrazić swojego szczęścia.
Chłopiec otrzymał imię Ksawery.
Redakcja gratuluje dziadkowi i rodzicom malucha. Niech rośnie zdrowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze