Reklama

Burmistrz Działoszyna został dziadkiem

Burmistrz Działoszyna doczekał się wnuka. Syn Kingi i Bartłomieja Pawlaków przyszedł na świat 24 czerwca.

Narodziny kolejnego członka rodziny wywołały wiele radości w całej rodzinie Drabów i Pawlaków. Dziadek noworodka, Rafał Drab, dosłownie pęka z dumy i nie potrafi wyrazić swojego szczęścia.

Chłopiec otrzymał imię Ksawery. 

Redakcja gratuluje dziadkowi i rodzicom malucha. Niech rośnie zdrowo.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości