Reklama

DROGOWIEC WTARGNĄŁ POD NADJEŻDŻAJĄCE AUTO

18/08/2022 19:08

58-letni pracownik firmy, która wykonywała prace na węźle drogi ekspresowej S8 w okolicach Złoczewa w powiecie sieradzkim, doprowadził do kolizji. Na szczęście nic poważnego się nie stało.


- Mężczyzna wtargnął pod nadjeżdżający volkswagen caddy, który jechał w kierunku Złoczewa – informuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. - Zdarzenie to miało miejsce na wiadukcie drogi S8.


Poszkodowany, którym był sam sprawca kolizji, z niegroźnymi obrażeniami ciała, odwieziony został karetką pogotowia do szpitala w Sieradzu. Za swoje wykroczenie dostał mandat karny w wysokości 550 złotych. Zarówno potrącony drogowiec, jak i 54-letni kierowca volkswagena byli trzeźwi.

Reklama




[caption id="attachment_4949" align="alignnone" width="1600"]

Ochotnicza Straż Pożarna w Złoczewie (wszystkie)[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości