We wtorek, 25 marca, tuż przed godziną 8, miała miejsce kolizja drogowa w Brzozowcu, gmina Błaszki. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody ciężarowe oraz osobówka. Trwają czynności służb. Występują utrudnienia w ruchu.
Rankiem 25 marca w Brzozowcu, gmina Błaszki, powiat sieradzki, doszło do kolizji z udziałem dwóch ciężarówek. W wyniku zderzenia nastąpiła częściowa blokada drogi przez uszkodzone pojazdy. Ponadto poza jezdnią wylądował samochód osobowy. Kierujący, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu. Ruch w obu kierunkach jest utrudniony.
Rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej Sieradz st. kpt. Krzysztof Ignaczak informuje, że na miejscu działają trzy zastępy straży pożarnej oraz policjanci.
- Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Kierowcy obu samochodów samodzielnie opuścili pojazdy – informuje st. kpt. Krzysztof Ignaczak.
Na miejscu wciąż trwają czynności. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny kolizji. O szczegółach poinformuje wkrótce oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze