Reklama

Kolizja w Radoszewicach: Samochód ciężarowy wjechał w kapliczkę

25 marca, przed godziną 4 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Radoszewice, gmina Siemkowice. Na miejsce wezwano dwie jednostki straży oraz policję.

Do zdarzenia doszło 25 marca o godzinie 3.35 na skrzyżowaniu przy ul. Staromiejskiej, w Radoszewicach. Jak podaje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie asp. Wioletta Mielczarek, kierujący samochodem ciężarowym na skrzyżowaniu nie dostosował prędkości do warunków i uderzył w kapliczkę. W zdarzeniu drogowym jest brak osób poszkodowanych. Mężczyzna był trzeźwy i posiadał prawo jazdy. 

Do kolizji wezwano policję oraz zadysponowano dwie jednostki straży: KP PSP w Pajęcznie i OSP KSRG Radoszewice. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/03/2025 15:07
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości