Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę przed południem w miejscowości Zalesiaki-Pieńki, pomiędzy Raciszynem a Smolarzami. W towarowego busa, uderzyło auto osobowe, koziołkując groźnie po kolizji. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Zdarzenie miało miejsce przed godziną 11.00 na drodze wojewódzkiej 491 łączącej Działoszyn z Częstochową, na jezdni w kierunku Działoszyna. Na miejsce skierowano zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Raciszyna oraz strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie. Na miejscu pojawili się także Policjanci oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. - W tył skręcającego do zakładu produkcyjnego busa uderzyło od prawej strony auto osobowe, które następnie przekoziołkowało w przydrożnym rowie i wylądowało na środku jezdni. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany- relacjonuje Piotr Siedlaczek z OSP KSRG w Raciszynie. Droga na czas usuwania skutków wypadku została zamknięta. Utrudnienia potrwały nieco ponad godzinę.
Grzegorz Boroń
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze