Zdarzenie miało miejsce na ul. Okólnej w Pajęcznie, na drodze powiatowej P3510. W sobotę, 1 lipca, ok. godz. 11.
- Kierująca samochodem osobowym marki renault clio, jadąc od Dylowa Rządowego do Pajęczna, na skrzyżowaniu ulic Okólnej i Długiej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu samochodowi marki seat toledo, doprowadzając do zderzenia – komentuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Poszkodowany w wypadku kierowca seata został odtransportowany, z obrażeniami głowy, do szpitala. W wyniku wypadku, bardzo poważnie uszkodzone zostało także ogrodzenie.
Sprawcą zdarzenia była 40-letnia kobieta, mieszkająca na terenie gminy Wieluń. A poszkodowany to mieszkaniec gminy Pajęczno w wieku 49 lat.
W akcji brały udział jednostki straży (OSP KSRG Makowiska, dwie JRG Pajęczno), policja, a także zespół ratownictwa medycznego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Kolejny incydent na tym nieszczęsnym skrzyżowaniu. 4lata temu również we mnie samochód uderzył w tym samym miejscu, sprawca nie hamował, myślał że ma pierwszeństwo, bo nie widział znaku. Skutek: auto do kasacji, wstrząs mózgu, pobyt w szpitalu, uraz psychiczny.Jest znak ustąp pierwszeństwa, lecz słaba widoczność szczególnie w słoneczne dni i przy tak wysokiej nieskoszonej trawie. Wielokrotnie widziałam jak kierowcy przejeżdżają w tym miejscu nie hamując. Czy nie można lepiej oznakować to miejsce? Może znak Stop? Próg zwalniający?
Rodzinę rannego Pana lub jego samego proszę o kontakt na email: [email protected]
Kolejny incydent na tym nieszczęsnym skrzyżowaniu. 4lata temu również we mnie samochód uderzył w tym samym miejscu, sprawca nie hamował, myślał że ma pierwszeństwo, bo nie widział znaku. Skutek: auto do kasacji, wstrząs mózgu, pobyt w szpitalu, uraz psychiczny.Jest znak ustąp pierwszeństwa, lecz słaba widoczność szczególnie w słoneczne dni i przy tak wysokiej nieskoszonej trawie. Wielokrotnie widziałam jak kierowcy przejeżdżają w tym miejscu nie hamując. Czy nie można lepiej oznakować to miejsce? Może znak Stop? Próg zwalniający?
Rodzinę rannego Pana lub jego samego proszę o kontakt na email: [email protected]