Reklama

Nie zatrzymał się na "stopie" - uderzył w ciężarówkę

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w Kuźnicy Grabowskiej w gminie Kraszewice. Doszło tam do zdarzenia auta osobowego i ciężarówki.

Wszystko działo się w czwartek, 14 grudnia po godz. 12:30. Według ustaleń policji, 19-letni mieszkaniec Złoczewa, który jechał toyotą, nie zatrzymał się na znaku "stop" i uderzył w prawidłowo jadącą ciężarówkę renault, którą kierował 48-latek z Kraszewic. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie pasażerki, które jechały toyotą - to 43- i 64-latka. Obydwie trafiły do szpitala. 

Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości