Reklama

Niebezpiecznie na A1 - bus wypadł z drogi i wylądował na poboczu

Niebezpiecznie było na autostradzie A1 w sobotnią noc. Bus zjechał z drogi i przewrócił się na bok na pobocze. 

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (8-9 grudnia) ok. godz. 1:45. Na autostradzie A1 w miejscowości Biała (w kierunku Katowic) bus zjechał z drogi i wylądował bokiem na poboczu. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wystąpiły chwilowe utrudnienia w ruchu, które ze względu na późną porę nie były zbyt uciążliwe dla kierowców. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości