Niebezpiecznie było na autostradzie A1 w sobotnią noc. Bus zjechał z drogi i przewrócił się na bok na pobocze.
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (8-9 grudnia) ok. godz. 1:45. Na autostradzie A1 w miejscowości Biała (w kierunku Katowic) bus zjechał z drogi i wylądował bokiem na poboczu.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wystąpiły chwilowe utrudnienia w ruchu, które ze względu na późną porę nie były zbyt uciążliwe dla kierowców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze