Reklama

Nowe ustalenia w sprawie piątkowego wypadku motocyklisty w Dylowie Rządowym

4 sierpnia, w piątek, w Dylowie Rządowym doszło do wypadku, w którym poszkodowany został motocyklista. To 51-latek. Mieszkaniec gminy Działoszyn.

Mundurowi ustalili, że to 51-letni motocyklista doprowadził do zdarzenia.

- Z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, mieszkaniec gminy Działoszyn, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył unieruchomionego pojazdu osobowego marki mercedes  - relacjonuje nadkom.  Artur Stachera z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Auto, które prowadziła 66-latka, mieszkanka gminy Sulmierzyce zatrzymało się, bowiem wóz, który stojący przed mercedesem, czekał na możliwość skrętu w lewo.

Reklama

- W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Wieluniu – podaje nadkom. Stachera.

Mundurowi z Pajęczna wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości