Kierowca auta osobowego chciał uniknąć zdarzenia z sarną i wjechał w znak drogowy. Został przewieziony do szpitala.
Do wypadku doszło w sobotę, 23 września po godz. 6. Na ul. Sadowej w Białej nagle na drodze pojawiła się sarna. Kierowca auta osobowego zobaczył ją w ostatniej chwili i chcąc uniknąć zdarzenia, odbił w prawo i uderzył w znak drogowy. Udało mu się ominąć sarnę, ale sam został poszkodowany i trafił do szpitala.
Policjanci i strażacy apelują - podróżując w godzinach porannych lub nocnych, kiedy widoczność jest mocno utrudniona, powinniśmy zwracać szczególną uwagę na drogę, zwłaszcza w obszarach leśnych. Nigdy nie można bowiem wykluczyć, że dzikie zwierzę wtargnie nam na drogę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze