Reklama

Omijał sarnę - uderzył w znak, trafił do szpitala

Kierowca auta osobowego chciał uniknąć zdarzenia z sarną i wjechał w znak drogowy. Został przewieziony do szpitala. 

Do wypadku doszło w sobotę, 23 września po godz. 6. Na ul. Sadowej w Białej nagle na drodze pojawiła się sarna. Kierowca auta osobowego zobaczył ją w ostatniej chwili i chcąc uniknąć zdarzenia, odbił w prawo i uderzył w znak drogowy. Udało mu się ominąć sarnę, ale sam został poszkodowany i trafił do szpitala. 

Policjanci i strażacy apelują - podróżując w godzinach porannych lub nocnych, kiedy widoczność jest mocno utrudniona, powinniśmy zwracać szczególną uwagę na drogę, zwłaszcza w obszarach leśnych. Nigdy nie można bowiem wykluczyć, że dzikie zwierzę wtargnie nam na drogę. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości