Reklama

Szlachetna postawa 21-latka - zadzwonił po pomoc, gdy spotkał mężczyznę w kryzysie emocjonalnym

Szlachetną postawą wykazał się 21-latek, który spotkał na ulicy mężczyznę w kryzysie emocjonalnym. Nie odstępował go na krok, a o całej sprawie poinformował policję.

Cała sytuacja wydarzyła się we wtorek, 18 marca na ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli. 21-letni mężczyzna zobaczył w parku 23-latka, a jego zachowanie bardzo go zaniepokoiło. Świadek podszedł do mężczyzny i próbował z nim rozmawiać. 23-latek poinformował, że jest w kryzysie emocjonalnym, opowiedział o swoich problemach. 

- To zaniepokoiło 21-latka, dlatego zadzwonił po pomoc i nie opuszczał 23-latka na krok. W ten sposób doszedł z nim do przystanku na ulicy Kościelnej. Wkrótce na miejscu oprócz policjantów, pojawiły się służby medyczne, którym przekazano mężczyznę, aby otrzymał odpowiednią pomoc - mówi mł. asp. Katrazyna Biniaszczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. 

Reklama

Warto pamiętać, że w sytuacji, gdy potrzebujemy pomocy, możemy zwrócić się do instytucji, które jej udzielą. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości