Dramat rozgrywa się w poniedziałek 30 marca, tuż przed godziną 15. Na drodze krajowej 11 w Rogaszycach (pow. ostrzeszowski, woj. wielkopolskie) dochodzi do zderzenia auta z motocyklem. Nastoletni motocyklista ginie na miejscu.
Wstępne ustalenia o policjantów wskazują, że motocyklem kierował 17-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Kiedy jechał DK 11, w m. Rogaszyce uderzył w niego samochód osobowy. Renault kierowała 59-latka z Ostrzeszowa.
Według nieoficjalnej wersji, do śmiertelnego wypadku doszło, bo kierująca autem kobieta nieprawidłowo włączyła się do ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę rodzinę nastolatka o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 – 941
Myślę że rodzina w tym czasie ostatnie co zrobi to spojrzy tu. Masz przydatne informacje to sam znajdź kontakt.
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego 17 latka. Serce pęka. Jestem modlitwą połączony z Państwem. Wyrazy wsparcia również dla sprawcy tego zdarzenia. Niech Bóg ma was wszystkich w swojej opiece. Z wyrazami szacunku - Paweł
Proszę rodzinę nastolatka o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 – 941
Myślę że rodzina w tym czasie ostatnie co zrobi to spojrzy tu. Masz przydatne informacje to sam znajdź kontakt.
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego 17 latka. Serce pęka. Jestem modlitwą połączony z Państwem. Wyrazy wsparcia również dla sprawcy tego zdarzenia. Niech Bóg ma was wszystkich w swojej opiece. Z wyrazami szacunku - Paweł