Reklama

Tragiczny wypadek - 19-latek wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałkowy poranek niedaleko Ostrzeszowa. 19-latek stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna, mimo reanimacji, zmarł. 

Wszystko działo się około godz. 9:45 na drodze powiatowej w miejscowości Olszyna (gmina Ostrzeszów). Osobowym fordem jechał 19-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo - mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Ratownicy walczyli o życie 19-latka. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że ten, mimo reanimacji, zmarł. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości