Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałkowy poranek niedaleko Ostrzeszowa. 19-latek stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna, mimo reanimacji, zmarł.
Wszystko działo się około godz. 9:45 na drodze powiatowej w miejscowości Olszyna (gmina Ostrzeszów). Osobowym fordem jechał 19-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo - mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Ratownicy walczyli o życie 19-latka. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że ten, mimo reanimacji, zmarł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze