Do tragicznego wypadku doszło na trasie S8 w okolicach Złoczewa. Zderzyły się tam trzy auta osobowe oraz ciężarówka. 45-letnia kobieta, która kierowała tirem, zginęła na miejscu, trzy osoby trafiły do szpitala.
Wszystko działo się w nocy z soboty na niedzielę (1-2 marca) o godz. 3:10 na pasie w kierunku Łodzi. Jak ustalili policjanci, kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Jadący za nim tir, za kierownicą którego siedziała 45-latka, też wpadł w poślizg i uderzył w bariery, a następnie przewrócił się na bok.
- W leżący pojazd uderzył jeszcze peugeot oraz audi. Kobieta, która kierowała ciężarówką, zginęła na miejscu - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Reklama
Do szpitala trafiły trzy ranne osoby: pasażer ciężarówki, kierowca peugeota oraz pasażer audi. Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną tego tragicznego zdarzenia. Droga przez kilka godzin była zablokowana.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze