Reklama

Tragiczny wypadek na S8 w okolicach Złoczewa - 45-latka nie żyje

Do tragicznego wypadku doszło na trasie S8 w okolicach Złoczewa. Zderzyły się tam trzy auta osobowe oraz ciężarówka. 45-letnia kobieta, która kierowała tirem, zginęła na miejscu, trzy osoby trafiły do szpitala. 

Wszystko działo się w nocy z soboty na niedzielę (1-2 marca) o godz. 3:10 na pasie w kierunku Łodzi. Jak ustalili policjanci, kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Jadący za nim tir, za kierownicą którego siedziała 45-latka, też wpadł w poślizg i uderzył w bariery, a następnie przewrócił się na bok.

- W leżący pojazd uderzył jeszcze peugeot oraz audi. Kobieta, która kierowała ciężarówką, zginęła na miejscu - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

Do szpitala trafiły trzy ranne osoby: pasażer ciężarówki, kierowca peugeota oraz pasażer audi. Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną tego tragicznego zdarzenia. Droga przez kilka godzin była zablokowana. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/03/2025 11:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości