Reklama

Wypadek na drodze - auto uderzyło w przydrożne drzewo

Groźny wypadek w miejscowości Biała. Kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 

Wszystko działo się w nocy z soboty na niedzielę na ul. Częstochowskiej. Z niewyjaśnionych przyczyn pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana, służby podjęły decyzję o przetransportowaniu jej do szpitala. 

Na miejscu oprócz policji i pogotowia, były obecnie dwie jednostki JRG Kłobuck i jedna OSP Biała. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości