Groźny wypadek w miejscowości Biała. Kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
Wszystko działo się w nocy z soboty na niedzielę na ul. Częstochowskiej. Z niewyjaśnionych przyczyn pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana, służby podjęły decyzję o przetransportowaniu jej do szpitala.
Na miejscu oprócz policji i pogotowia, były obecnie dwie jednostki JRG Kłobuck i jedna OSP Biała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze