Reklama

Wypadek w Złoczewie

W środę rano, 19 listopada, w Złoczewie dochodzi do wypadku. Dwie młode kobiety trafiają do szpitala.

W środę 19 listopada, około godziny 8, służby zostają zaalarmowane o wypadku w Złoczewie (pow. sieradzki). Na miejsce przybywają cztery zastępy straży pożarnej, policjanci i ratownicy medyczni.

- Kierująca samochodem osobowym Kia 25-latka z powiatu sieradzkiego, podczas wykonywania manewru wymijania, nie zachowała ostrożności i uderzyła w pojazd, który wymijała. Drugim samochodem kierowała 26-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.

Reklama

Kobiety trafiły do szpitala na badania.

- Policjanci zbadali stan trzeźwości. Obie kierujące były trzeźwe – dodaje rzeczniczka sieradzkiej policji.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/11/2025 15:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości