Reklama

Zderzenie dwóch aut - jeden z kierowców nie miał prawa jazdy

W czwartek, 7 grudnia doszło do zderzenia dwóch aut na ul. Armii Krajowej w Ostrzeszowie. Okazało się, że jeden z kierowców nie posiada prawa jazdy. 

Do zdarzenia doszło po godz. 13. Według ustaleń policji, 18-latek z gminy Ostrzeszów, który jechał oplem, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w prawidłowo jadącą skodę, którą kierował 23-latek z powiatu pleszewskiego. W trakcie prowadzonych działań okazało się, że 23-latek nie posiada prawa jazdy. 

Sprawca zdarzenia otrzymał mandat, a kierowca bez uprawnień za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości