Reklama

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 NA PODIUM

15/12/2022 09:06
W budynku Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu 14 grudnia został rozegrany finał Mistrzostw Województwa w szachach drużynowych szkół ponadpodstawowych w ramach Licealiady 2022/23.

Bardzo dobrze spisała się drużyna Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu, reprezentująca powiat wieluński. Po wielogodzinnych zmaganiach zajęła 3. miejsce. Ekipa ZS nr 2 wystąpiła w następującym składzie: Izabela Poraszka, Tomasz Chrobot, Marcin KalembaPaweł Szymoniak oraz trener Remigiusz Rudolf.

Mistrzami województwa zostało I LO ze Skierniewic przed ZSP z Kleszczowa.

Organizatorem zawodów byli: PSZS w Wieluniu, PMDKIS w Wieluniu, ŁSZS i Starostwo Powiatowe w Wieluniu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości