Reklama

Zjechał z drogi i wjechał w ogrodzenie posesji - niebezpieczne zdarzenie w Wyszanowie!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni poranek w Wyszanowie. Kierowca zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. 

Wszystko działo się w sobotę, 28 czerwca przed godz. 9 na ul. Głównej w Wyszanowie. Kierowca volkswagena w pewnym momencie zjechał z drogi i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. 

- 47-latek był trzeźwy. Nic mu się nie stało - mówi kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ale na szczęście dla kierowcy, zakończyła się "tylko" mandatem karnym oraz punktami karnymi, a całe zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizję drogową. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości