Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni poranek w Wyszanowie. Kierowca zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.
Wszystko działo się w sobotę, 28 czerwca przed godz. 9 na ul. Głównej w Wyszanowie. Kierowca volkswagena w pewnym momencie zjechał z drogi i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji.
- 47-latek był trzeźwy. Nic mu się nie stało - mówi kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ale na szczęście dla kierowcy, zakończyła się "tylko" mandatem karnym oraz punktami karnymi, a całe zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizję drogową.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze