12/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uroczysta msza święta z okazji 41-lecia święceń kapłańskich ks. Czesława Janczyka zgromadziła 10 czerwca parafian z Działoszyna. Liturgię uświetnili koledzy z lat seminaryjnych, a podziękowania i życzenia złożyła rada parafialna. Obecni goście życzyli duchownemu zdrowia, sił i Bożego błogosławieństwa na dalsze lata posługi duszpasterskiej.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak