Wróć do artykułu

Zdjęcia 42-latek zatrzymany za narkotyki - miał wagę, telefony i ponad kilogram marihuany - fotorelacja

21/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie z województwa Wieluń

We wtorek, 17 czerwca policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę przy ul. Podhalańskiej w Łodzi, podejrzanego o przechowywanie narkotyków. W trakcie przeszukania jego posesji funkcjonariusze znaleźli ponad 1 kg suszu roślinnego, telefony komórkowe oraz wagę elektroniczną. 42-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości marihuany, co może skutkować nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Edyta Machnik, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości