03/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Wieluńskie Ośrodka Sportu i Rekreacji były miejscem pełnym emocji podczas turnieju dziewcząt i chłopców. Po zaciętych meczach mistrzowskie tytuły zdobyły drużyny I LO. Zawodnicy pokonali rywali, osiągając zwycięstwo w dogrywce. Teraz czekają ich wyzwania na półfinałach Mistrzostw Województwa, co może okazać się kolejnym sukcesem dla miasta. Realizacja zawodów sportowych była możliwa dzięki wsparciu finansowemu powiatu wieluńskiego. Następne emocje już czekają, a kibicowanie naszym piłkarzom to obowiązek!