13/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć przedstawiająca uroczystość podpisania ważnej umowy patronackiej między II LO w Wieluniu a Rejonowym Bankiem Spółdzielczym w Lututowie. Wydarzenie z udziałem gości specjalnych, uczniów i opiekunów, które stanowi przełomowy moment dla szkoły oferując nową klasę managerską od września 2025r. Umowa zakłada nie tylko wspieranie młodych talentów, ale także praktyczne zajęcia, praktyki w banku, wyjazdy edukacyjne i nowoczesną infrastrukturę szkolną. To unikatowa szansa dla uczniów zainteresowanych finansami, bankowością i zarządzaniem.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak