Wróć do artykułu

Zdjęcia Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Białej koło Wielunia: ryk silników niczym muzyka dla uszu - fotorelacja

13/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie festyn Wieluń

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Białej było niezwykłą okazją dla mieszkańców do podziwiania ponad 500 jednośladów. Od mszy św. po konkursy i koncert zespołu ANDRE, impreza stała się wielkim wydarzeniem. Gwiazdą wieczoru był zespół, który bawił zarówno dzieci, jak i dorosłych. Fantastyczna atmosfera, konkursy i dobre jedzenie sprawiły, że motocykliści i widzowie mieli niezapomniany dzień.

Agnieszka Ryś, Grzegorz Mielczarek, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej Biała - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości