13/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Białej było niezwykłą okazją dla mieszkańców do podziwiania ponad 500 jednośladów. Od mszy św. po konkursy i koncert zespołu ANDRE, impreza stała się wielkim wydarzeniem. Gwiazdą wieczoru był zespół, który bawił zarówno dzieci, jak i dorosłych. Fantastyczna atmosfera, konkursy i dobre jedzenie sprawiły, że motocykliści i widzowie mieli niezapomniany dzień.
Zdjęcia z rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Białej koło Wielunia / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Białej koło Wielunia / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Białej koło Wielunia / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Białej koło Wielunia / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Białej koło Wielunia / fot.: Elżbieta Mizak