Wróć do artykułu

Zdjęcia Tanie dranie i inni artyści, czyli pierwszy koncert w nowym Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wierzchlesie - fotorelacja

13/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie koncert Wieluń

Pierwszy koncert w nowym Domu Kultury i Sportu w Wierzchlesie był niezwykłym wydarzeniem, przemyślanym i pełnym emocji. Orkiestra Dęta, Lena Czarnuch czy Maria Szczepanik zaprezentowali różne oblicza muzyki, prowadząc publiczność przez narrację o kobiecości i relacjach. Wydarzenie było pełne nostalgii, humoru i refleksji, co dodało mu wyjątkowego uroku. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali obdarowani kwiatami bądź cukierkami, czyniąc wieczór jeszcze bardziej magicznym.

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, Magdalena Zych, Leszek Gierczyk Wierzchlas - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości