13/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Pierwszy koncert w nowym Domu Kultury i Sportu w Wierzchlesie był niezwykłym wydarzeniem, przemyślanym i pełnym emocji. Orkiestra Dęta, Lena Czarnuch czy Maria Szczepanik zaprezentowali różne oblicza muzyki, prowadząc publiczność przez narrację o kobiecości i relacjach. Wydarzenie było pełne nostalgii, humoru i refleksji, co dodało mu wyjątkowego uroku. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali obdarowani kwiatami bądź cukierkami, czyniąc wieczór jeszcze bardziej magicznym.
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch