19/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Pajęczno kręci na medal! Rowerowa mobilizacja trwa w najlepsze, bijąc rekordy zeszłego roku. Miasto zmobilizowane do wspólnej jazdy, przekracza granice własnych oczekiwań. Wiceburmistrz Beśka, mimo wybornej pozycji w rankingu, podkreśla znaczenie współpracy. Oprócz liczby kilometrów, liczy się też integracja. Specjalny rajd rowerowy, gospodarstwo agroturystyczne i wspólne przyjemności. Wyzwanie nie kończy się w czerwcu - mieszkańcy zachęcają do codziennej jazdy na rowerze. Pajęczno dąży do złamania własnego rekordu - czyżby zagościł tu nowy, rowerowy duch?