09/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Fotorelacja z emocjonującego pojedynku siatkarskiego pomiędzy WKS Wieluń a Gwardią Wrocław, który odbył się 7 grudnia w KGHM Ślęza Arenie. Zawodnicy pokazali niesamowity talent i determinację, a kibice stworzyli fantastyczną atmosferę dopingując swoje drużyny. WKS Wieluń, lider grupy trzeciej drugiej ligi, zwyciężył po zaciętej walce. Zobacz jak wyglądało to wyjątkowe wydarzenie na zdjęciach!