09/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z meczu WKS Metapol Wieluń z liderem tabeli w Łodzi. Pomimo wysokiej porażki, trener i zawodnicy nie poddają się, dążąc do rozwoju i postępu. Mimo trudności, drużyna czerpie doświadczenie i koncentruje się na dalszej pracy. Wartość walki i determinacji w każdym ujęciu. #SzkoleniowiecMotywuje #DumaWieluniagrajaca w Łodzi, poprawiliśmy wynik z pierwszego starcia w Wieluniu o około 30 punktów – powiedział szkoleniowiec WKS Metapol Wieluń w rozmowie z portalem kulisy.net. Trener zwracał uwagę na rozwój swoich zawodników i nie zamierza poddawać się mimo trudnych wyników – Porażka to nic przyjemnego, lecz wciąż możemy mówić o sporych postępach „Sharksów”. Tym bardziej, że oba spotkania dzielił zaledwie trzymiesięczny odstęp. Lider jest obecnie poza zasięgiem jakiejkolwiek drużyny w województwie. Wiele zespołów rezygnuje z podejmowania rękawicy, oddając mecze walkowerem. Ale nie my! – podkreślił. Wieluńska drużyna, mimo trudnych momentów, czerpie doświadczenie z takich starć i koncentruje się na dalszej pracy – Osobiście uważam, że to ważne dla nas mecze. Wracamy z nich silniejsi. Nie narzekamy. Pracujemy dalej! – zakończył trener polarnych „Sharks”.