05/01/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej HALPIN w Pajęcznie zakończony! FORO-FIRI zwycięzcą, a Filip Popiel - królem strzelców zdobywając 21 goli. Uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów dopełniło emocji. Ceremonii przewodniczył burmistrz Dariusz Tokarski. Podium uzupełniły PŁOMIEŃ MAKOWISKO i BONGO TEAM. Popiel dziękując drużynie TOF-X za wsparcie, planuje wykorzystać sukces na hali w nadchodzących rozgrywkach na murawie. Prezes Zawiszy Pajęczno, Michał Sojda, zaznaczył, że zawodnicy pokazali klasę, a turniej stanowił idealne przygotowanie do ligowych zmagań. FORO-FIRI triumfowało z 15 punktami na koncie, wyprzedzając PŁOMIEŃ i BONGO TEAM. Zawody przyniosły emocje, sportową rywalizację i niezapomniane chwile na parkiecie! ????⚽????