09/01/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudzie świętuje wielki sukces swoich uczniów w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w Siatkówce. Dziewczęta zdobyły brąz, a chłopcy sięgnęli po złoto, zapewniając sobie awans do półfinałów województwa łódzkiego. To triumf, który budzi dumę i nadzieję na dalsze sukcesy. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze wygrane!