20/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zdjęcia z feederowych zawodów wędkarskich o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego Jazgarz Sulmierzyce na zbiorniku wodnym w Dygudaju. Pomimo trudnej pogody 27 uczestników walczyło 5 godzin, złowiono leszcze, karasie, karpie i jesiotry. Rafał Zawisza zwyciężył z wynikiem 13,66 kg, a Adam Kisiołek złowił największą rybę - jesiotra ważącego 6810 gram. Nagrody ufundował sklep wędkarski ,,U Simka. Pełne wyniki pierwszej dziesiątki w galerii zdjęć.
fot.: Stowarzyszenie wędkarskie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie wędkarskie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie wędkarskie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie wędkarskie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie wędkarskie "Jazgarz" Sulmierzyce