Mimo niesprzyjającej pogody aż 27 pasjonatów wędkarstwa stanęło 18 maja do rywalizacji o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego „Jazgarz” Sulmierzyce. Na zbiorniku w Dygudaju emocji nie brakowało. Najlepszym zawodnikiem okazał się Rafał Zawisza, który zwyciężył z wynikiem ponad 13 kilogramów.
18 maja na zbiorniku wodnym w Dygudaju miały miejsce feederowe zawody o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego Jazgarz Sulmierzyce. Pogoda nie sprzyjała uczestnikom turnieju. Lecz ten fakt nie stanął im na przeszkodzie. Do udziału zgłosiło się aż 27 uczestników.
Wydarzenie rozpoczęło się porannym poczęstunkiem po którym nastąpiła pięciogodzinna tura zawodów. Zawodnicy nie mieli łatwo, ryby były bardzo ostrożne. Jednak zwycięzcom udało się złowić leszcze, karasie karpie czy jesiotry.
Najlepszym zawodnikiem okazał się Rafał Zawisza, który osiągnął wynik ponad 13 kg, wygrywając przy tym tegoroczne zawody. Natomiast zawodnikiem, który złowił największą rybę jest Adam Kisiołek. Na jego wędkę złapał się dość sporych rozmiarów jesiotr o wadze 6810 gram.
Nagroda za największą rybę oraz koszulki zostały ufundowane przez sklep wędkarski ,,U Simka".
1. miejsce – Rafał Zawisza: 1 punkt sektorowy, 13 660 g
2. miejsce – Paweł Madej: 1 punkt sektorowy, 8 440 g
3. miejsce – Ireneusz Tulejski: 2 punkty sektorowe, 7 535 g
4. miejsce – Wojtek Śmigielski: 2 punkty sektorowe, 6 340 g
5. miejsce – Adam Kisiołek: 3 punkty sektorowe, 6 810 g
6. miejsce – Dariusz Hałaczkiewicz: 3 punkty sektorowe, 6 130 g
7. miejsce – Hubert Woszczyk: 4 punkty sektorowe, 5 350 g
8. miejsce – Seweryn Ussa: 4 punkty sektorowe, 4 325 g
9. miejsce – Dariusz Dyderski: 5 punktów sektorowych, 5 115 g
10. miejsce – Wojciech Rudzki: 5 punktów sektorowych, 4 320 g
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze